online

24.03.2023 09:09   Життя громад

581

На Одещині влада подякувала фермеру за ремонт дороги між двома селами

Дороги Савранської громади

На ремонт дороги сільчани чекали десятки років

На Одещині влада Савранської селищної ради подякувала фермеру Валерію Волошину за ремонт дороги між селами Михалкове і Полянецьке.

Перший заступник селищного голови Вадим Лісниченко 23 березня зазначив, що на ремонт дорожнього покриття селяни очікували декілька десятків років. Також у лагодженні цієї дороги надали сприяння Подільська районна державна адміністрація і обласна рада.


Крім фермера Волошина, як розповіли в органі місцевого самоврядування селища Саврань, Полянецькому старостинському округу допомагають вирішувати соціальні питання й інші аграрії.

Варто зазначити, що 22 березня у селі Полянецьке, що  входить до складу Савранської громади, відбувся звіт старости цього округу Володимира Денисюка про роботу за звітний період.

Раніше повідомлялося, що чимало територіальних громад Одеської області власними силами підтримують місцеві дороги в проїзному стані.

Так, Визирська сільрада зі свого бюджету на ремонт доріг спрямує 43 млн грн.

Натомість в Арцизькій громаді з'явився свій власний грейдер.

«Дорожня техніка належала колишній Холмській селищній раді, але грейдер був у неробочому стані. Ми його відновили. Сподіваюся, що ця техніка посилить можливості нашого комунального підприємства на дорогах громади», - розповів Арцизький міський голова Сергій Парпуланський.

Лагодять дороги і в Красносільській громаді. Тут найпроблемнішою є 13-кілометрова дорога між селами Павлинка і Кубанка.

У Коноплянській сільраді з допомогою аграріїв здійснили ремонт на дорогах Катерино-Платонівського та Калинівського округів.

Це може вас зацікавити:

• В Одеській області ОТГ ремонтує дороги

 • Поліцейські Одещини розповідають про безпеку на дорогах і розслідують ДТП з участю своїх співробітників

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення