online

09.04.2024 19:57   Освіта

981

На Одещині влада запросила жителів поговорити про майбутнє школи з нагоди її ліквідації

Громадські слухання відбудуться 11 квітня 2024 року у селі Бецилове

На Одещині влада Роздільнянської міської ради запросила жителів села Бецилове поговорити про майбутнє місцевої школи з нагоди її ліквідації.

Про це мовиться в інформаційному повідомленні органу місцевого самоврядування м. Роздільна.


В інформації міськради зазначається, що згідно з вимогами законодавства України, відповідно до розпорядження міського голови Валерій Шовкалюк №96/од-2024 від 5 квітня 2024 року, враховуючи необхідність забезпечення участі громадськості у прийнятті важливих рішень, міськрада оголошує про проведення громадських слухань щодо питання ліквідації комунального закладу "Бецилівська гімназія Роздільнянської міської ради Одеської області".

«Громадські слухання відбудуться 11 квітня 2024 року о 10:00 годині в за адресою: провулок Шкільний, будинок 6, село Бецилове. Запрошуємо всіх зацікавлених громадян, батьків учнів, педагогічний колектив та представників громадських організацій взяти участь у громадських обговореннях щодо важливого діалогу щодо майбутнього освітнього закладу», - йдеться у зверненні міськради.

У світлі цього оголошення влади Роздільної не розкриває деталі для громадського загалу з приводу того, яким може майбутнє школи після її ліквідації.

Варто зазначити, що інформагенція «Пульс Одещии» два роки тому звертала увагу громадськості на позицію Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації щодо малокомплектних шкіл у Роздільнянському районі.

«Дав термінове доручення подати план трансформації мережі і привести у відповідність типи і назви закладів згідно чинного законодавства. Треба визнати і змиритися з тим, що у селах зазначених районів переважно залишаться початкові школи та гімназії», - зазначив у лютому 2022 року директор обласного департаменту освітньої галузі Олександр Лончак.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

В Одесі привітали переможців обласного конкурсу «Учитель року-2024»

Інші новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення