online

09.04.2023 12:19   Здоров'я

647

На Одещині вирішили відмовитися від районної лікарні

Районну лікарню приєднають до міської

Таке рішення ухвалили в м. Подільськ Одеської області райдержадміністрація і керівники територіальних громад.

Вирішили на базі двох лікарень, але без статусу «районна», створити потужний і сучасний центр медичної допомоги в цьому районі.


З цим рішенням на сесію Подільської міської ради завітав заступник голови РДА Павло Прачук.

Йому вдалося переконати депутатів міста, що приєднання центральної районної лікарні до КНП «Подільська міська лікарня» буде корисною справою – зміцнить медичну галузь, значно поліпшить обслуговування громадян, розширить перелік послуг.

Тим паче, що таке рішення відповідає постанові уряду від 28 лютого 2023 р. № 174 «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я».

Раніше повідомлялося, що Подільський район в перші дні квітня відвідав міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко.

Міністр, зокрема, познайомився з роботою лікарні в місті Балта, яка отримала агніогарф.

З цього приводу у Департаменті охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації зазначили, що нове обладнання вже поліпшило якість надання медичної допомоги в разі гострого інфаркту міокарда та інших серцево-судинних хвороб, допоможе врятувати багато людських життів.

Завдяки цьому обладнанню багатопрофільна лікарня в Балті стала регіональним закладом для пацієнтів з гострим інфарктом міокарда, що має своє відділення кардіології та судинної патології з рентген-операційним блоком. Кардіоцентр обслуговує жителів громад північної частини області, в яких разом мешкає близько 237 тисяч осіб.

Довідка

До складу Подільського району входять Любашівська, Піщанська, Зеленогірська, Савранська, Долинська, Кодимська, Окнянська , Ананьївська, Куяльницька, Слобідська, Подільська, Балтська територіальні громади.

Це може вас зацікавити:

У колишньому райцентрі на базі первинної та вторинної ланок створили медичний центр

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення