online

23.04.2024 18:21   Соціальний захист

565

На Одещині з нагоди поповнення в родинах батьки отримали по 25 і 35 тисяч гривень від місцевої влади

В Авангардівській селищній раді практикують виплати разової грошової допомоги батькам при народженні дітей

В Одеській області з нагоди поповнення в родинах батьки отримали по 25 і 35 тисяч гривень від місцевої влади.

Про це повідомив орган місцевого самоврядування селища Авангард, в якому місцева влада практикує виплати разової грошової допомоги батькам при народженні дітей.


«Вітаю батьків, які у цей складний час народили славних українців і україночок. Цей грошовий сертифікат - перша інвестиція Авангардівської Громади на розвиток наших маленьких жителів, які виростуть, здобудуть освіту і будуть розбудовувати Україну. Сьогодні ми привітаємо батьків немовлят Мирослави, Марії, Вікторії, Ангеліни, Стефанії, Аліси, Уляни і Єви, Микити, Максима, Даміра, Данила, Мирона і Мирона. За цей час дві родини з с. Нова Долина стали багатодітними. Бажаємо батькам і діткам міцного здоров'я і щасливої долі», - зазначив на урочистості селищний голова Сергій Хрустовський.

Варто зазначити, що в цій громаді діє програма щодо підтримки молодих батьків на 2024 рік, зокрема, щодо надання їм матеріальної допомоги в розмірі 25 тисяч гривень на кожну новонароджену дитину в родині цивільних батьків або 35 тисяч гривень на кожну новонароджену дитину в родині, в якій хоча б один із батьків є військовослужбовцем.

Раніше повідомлялося, що провідна громада Одещини нагородила обдарованих школярів у номінаціях освіта, культура і спорт. 

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Рейтинг громад Одещини: в столиці дали оцінку фінансовій спроможності ОТГ області

Інші новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення