online

11.02.2023 15:10   Освіта

241

На Одещину міністр освіти завітав 10 лютого зі спортінвентарем для ДЮСШ і з ноутбуками для вчителів

Мінстр освіти в Одесі

На Одещину міністр освіти завітав зі спортінвентарем для ДЮСШ і з ноутбуками для вчителів.

Про це в соціальних мережах інформують голови громад та Одеський міський голова.


Лідер Красносільської сільради Марина Архірій розповіла, що 10 лютого дитячо-юнацьким спортивним школам, у тому числі Красносільській КДЮСШ,  міністр освіти і науки Сергій Шкарлет разом з головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муратом Шахіном передали спортивне спорядження.

Спортивні заклади для учнівської молоді отримали 46 одиниць різного спорядження.

У свою чергу Геннадій Труханов прийняв від гостей зі столиці велику партію ноутбуків в рамках програми «Ноутбук кожному вчителю».

«Пристрої отримають наші заклади освіти, щоб вчителі у всеозброєні продовжували якісно навчати дітей і онлайн, і офлайн. Сьогодні військовим потрібна зброя, а нашим вчителям - специфічна «зброя», яка допомагає їм працювати та навчати наших дітей. Ось так, разом, ми йдемо до Перемоги - кожен на своєму фронті», - зазначив мер Одеси.

Загалом освітня галузь Одеської області отримала 10 лютого з різних джерел 6081 одиницю комп’ютерної техніки.

Начальник військової адміністрації Максим Марченко розповів на зустрічі з міністром, що завдання влади регіону разом з органами місцевого самоврядування – повернути  дітей до шкіл.

«Торік ми провели значну роботу щодо облаштування укриттів у закладах освіти. У тих, де були відсутні приміщення для укриття, за рахунок коштів з обласного бюджету та бюджетів громад, вони були створенні. У більшості захисних об’єктів провели ремонтні роботи та обладнали їх всім необхідним», - проінформував М. Марченко.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення