online

16.07.2022 08:00

16

На Одещині 80 % батьків обрали дистанційне навчання в школах

В Арцизькій міські громаді Одеської області 80 % батьків обрали дистанційне навчання в школах у новому навчальному році.

Про це повідомив міський голова Сергій Парпуланський у зверненні до громадськості, що опубліковане в соцмережах.


«Як ви знаєте, з 1 вересня повинен розпочатися новий навчальний рік. В умовах війни важко представити собі навчальний процес, але нам необхідно з вами визначитися, в якому форматі буде проходити освітній процес для наших дітей?

Наразі в усіх школах було проведено анкетування, яке показало, що 80% батьків обирають дистанційне навчання. Але є й випадки, де думки розходяться: один клас підтримує очну форму навчання, два - дистанційну.

Щоб надалі не було розбіжностей, зараз ми з вами повинні обрати: або наші діти виходять на очне навчання в усіх школах громади, на змішану, або на дистанційну.

В свою чергу, хочу зауважити, що спеціальною комісією обстежуються усі заклади освіти та розпочато роботи з облаштування укриттів цивільного захисту. Окрім цього, кожний педагог буде ознайомлений з алгоритмом дій під час повітряної тривоги.

Тим не менш, ми не можемо виключати непередбачуваність ракетного удару і бути застрахованими на 100% від того, що лихо нас омине.

Щодо відкриття дитячих садків - дотримуємося думки, що задля безпеки малюків краще не відкривати садки, в яких годують, вкладають спати дітей вихователі.

Я поважаю думку кожного з вас, тому залишайте свої коментарі, щоб ми могли володіти реальною картиною та могли створити для наших дітей найбезпечнішу форму здобуття освіти», - йдеться у дописі голови громади.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Арциз та села Виноградівка, Главані, Делень, Задунаївка, Кам'янське, Надеждівка, Нова Іванівка, Новоселівка, Новохолмське, Плоцьк, Прямобалка, Холмське.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення