online

09.09.2022 16:36

10

На Одещині фермерське господарство допомогло селищу впорядкувати сміттєзвалище

На Одещині фермерське господарство допомогло селищу впорядкувати сміттєзвалище.

Про це в соціальних мережах повідомила Тарутинська селищна рада, звернувшись до жителів містечка з проханням дотримуватись санітарних норм та правил користування сміттєзвалищем смт Тарутине.


«Утримання будь-якого сміттєзвалища передбачає систематичні роботи з його впорядкування, у тому числі задля забезпечення вільного доступу сміттєвозам для підвезення й вивантаження твердих побутових відходів.

Роботи з впорядкування сміттєзвалищ проводить спеціальна організація, вартість послуг якої на сьогоднішній день складає 200 тис грн. На жаль, такої суми коштів для проведення цього виду робіт в бюджеті селищної ради немає.

Допомогу у вирішені питання щодо впорядкування сміттєзвалища надало СФГ «Кристал», яке направило бульдозер та виділило дизпаливо для проведення відповідних робіт. Спільними зусиллями технікою фермерського господарства та комунального підприємства на сміттєзвалищі був наведений порядок.

Але, на превеликий жаль, не всі мешканці селища Тарутине із розумінням відносяться до питань благоустрою та не дотримуються правил користування територій населеного пункту. Після проведених робіт на сміттєзвалищі у липні місяці деякі жителі викидають сміття на щойно зачищених ділянках, в недозволеному місці.

Звертаємося з проханням до жителів громади, підприємств та установ, які самостійно вивозять сміття, вивозити побутові відходи лише у відведені для цього місця, дотримуватись вимог що вказані на табличках, встановлених на сміттєзвалищі», - йдеться у повідомленні органу місцевого самоврядування.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення