online

01.08.2022 12:25

16

На Одещині готують майбутніх першокласників до школи

На Одещині готують майбутніх першокласників до школи.

Про це кореспонденту інформагенції «Пульс Одещини» розповіли в селищній раді Затишшя.


Зокрема, у школах цієї громади організовуються та проводяться зустрічі майбутніх першокласників. З допомогою таких заходів діти знайомляться один з одним, з першою вчителькою та її асистентом, поступово адаптуються до нового приміщення та оточення.

Зустрічі проходять у формі ігор, які вигадують та проводять вихователі дитсадків спільно з музичними керівниками. Активності спрямовані на розкриття рис характеру діточок, виявлення їх здібностей та вподобань.

Крім того, педагоги Затишанського закладу загальної середньої освіти розробили буклет з порадами та рекомендаціями для батьків майбутніх першокласників. Сподіваємося, вони стануть у нагоді в цей відповідальний підготовчий період.

«Ми дійшли до висновку, що минулий навчальний рік наші дошкільнята провели разом дуже мало часу. Спочатку через епідемію коронавірусу, а з лютого – через повномасштабне вторгнення росіян, дитсадки майже не працювали. До того ж, чимало дітей взагалі не відвідували дошкільний заклад. Тому прийшла ідея організовувати для майбутніх першокласників ознайомчі зустрічі, щоб діти менше були у стресі у прийдешньому навчальному році. Такі заходи плануємо проводити один раз на тиждень», – розповіла начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Мирзакірова.

Нагадаємо, що до складу цієї ОТГ входять селище Затишшя та села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення