online

25.11.2022 19:40

5

На Одещині громада у багатьох селах ремонтує дороги

Красносільська сільрада Одеської області в багатьох селах ремонтує дороги.

«Винайшли можливість частково відремонтувати дороги в громаді.


В умовах воєнного стану капітальний ремонт заборонено, тож за погодження з Одеською ОВА будемо здійснювати поточний  ремонт доріг, які знаходяться у комунальній власності.

Наразі підрядна організація розпочала роботи у с. Красносілці. До асфальтування за допомогою спецтехніки готують ділянки, які найбільше потребують ремонту на вулицях: Перемоги, Ювілейній, Радгоспній, Садовій, Лесі Українки, Новоселів, Польовій.

Згодом будуть  розпочаті роботи і по вулиці Незалежності.

Після укладання асфальтобетонного покриття на відповідних ділянках у с. Красносілці роботи будуть продовжені в селах Ілічанці та Корсунцях, а також в інших населених пунктах громади, у тому числі, в с. Івановому, Кубанці та селах Павлинського старостинського округу», - розповіла голова сільради Марина Архірій.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення