online

17.08.2022 09:31

82

На Одещині «клуб вихідного дня» знову покликав жителів міста

У м. Подільськ Одеської області дві суботи поспіль «Клуб вихідного дня» радісно зустрічав дітей у мікрорайонах «Військового містечка» та «Цукрового заводу».

В про це в соціальних мережах повідомила Подільська міська рада.


Закрема, учителі закладів загальної середньої освіти №5, №7, музичний керівник дитячого садочка №8 «Золотий ключик» розробили для дітей нову розважально-спортивно-пізнавальну програму на тему «Літо».

З цікавістю та захопленням дітвора взяла активну участь у іграх «Дитячий боулінг», «Юні детективи», «Хто сильніший», а у спортивних естафетах - на швидкість та спритність. Учасники проявили свої знання та кмітливість під час вікторини «Цікаве літо», конкурсу на розгадування загадок, розкрили свої творчі здібності під час майстер-класу «Браслет «Квіточка» своїми руками», вокальні здібності в ході конкурсу «Угадай мелодію з дитячих українських мультфільмів».

Веселі руханки та дискотека не залишили осторонь жодного з присутніх. За свої старання кожен учасник отримав солодкий подарунок.

І дівчатка, і хлопчики із задоволенням веселилися, танцювали, співали, гралися, загалом – у гарному настрої добре провели своє дозвілля», - йдеться у повідомленні органу місцевого самоврядування.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення