online

27.10.2022 20:35

52

На Одещині мер повідомив про підсумки засідання виконкому міськради

Мер міста Балта Сергій Мазур повідомив у соціальних мережах про підсумки засідання виконкому міської ради.

«Із основного, що обговорювали на засіданні виконавчого комітету Балтської міської ради.


Продовжуємо підтримку військових частин в рамках прийнятої раніше цільової Програми сприяння та забезпечення оборони Балтської громади на 2022-2024 рр.

Детально розглянули бюджетні питання, зокрема: заслухали звіт начальника фінуправління за 9 місяців поточного року, внесли зміни і доповнення до бюджету громади. Фінорганом враховані потреби окремих галузей, спрямовані за призначенням міжбюджетні трансферти, визначена фінансова економія в умовах воєнного стану.

Актуальним наразі є питання енергозбереження.

Підкреслюю ще раз: зараз є надзвичайно важливим режим економії – це стосується і бюджетних установ, і бізнесу, і побутового використання.

Маємо всі розуміти ситуацію та підлаштовувати життєвий графік під воєнні реалії.

До рішення міської ради про перейменування вулиць в громаді внесені деякі зміни. Прийняли рішення узгодити пропозиції місцевих жителів щодо назв їх вулиць. Остаточне рішення прийматиме депутатський корпус.

Після завершення юридичних процедур, передбачених законодавством України, плануємо централізовану заміну адресних показчиків.

Виконком погодив розпорядження міського голови про початок опалювального сезону в громаді. Ще раз наголошую на дотриманні режиму економії.

Затверджені технічні, квартирні питання, рішення комісій з надання матеріальної допомоги та Служби у справах дітей», - йдеться у дописі С. Мазура.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення