online

05.01.2023 08:15

96

На Одещині міська рада придбала за свої кошти ілолос

Комбінована каналопромивна машина та ілосос днями надійшла в розпорядження комунального підприємства «Білгород-Дністровськводоканал».

За повідомленням Білгород-Дністровської міськради, спецтехніку придбали за рахунок коштів міського бюджету.


«Не розумію, чому потрібна для міського господарства техніка не купувалася впродовж десятиліть, бо вона була вкрай необхідна. Можливо, в минулому підприємство навмисно доводилося до банкрутства, щоб потрапити до власності потрібних людей.

Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу та керівництва Водоканалу, місту нарешті вдалося отримати у власність спецтехніку для негайного, у разі потреби, прочищення каналізаційних колекторів по вул. Кишинівській, по вул. Сонячній, вул. Захисників України та інших об’єктах системи водовідведення, не замовляючи цю високовартісну послугу у сторонніх організацій та не очікуючи черги для виконання послуги місяцями.

Незважаючи на важкі для громади та країни часи, продовжуємо нарощувати матеріально-технічну базу комунальних підприємств міста для надання своєчасних та якісних послуг мешканцям Білгорода-Дністровського», - розповів міський голова Віталій Граждан.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення