online

21.07.2022 07:19

14

На Одещині міський голова запитав у жителів про свій рейтинг підтримки

На Одещині Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан запитав у жителів про свій рейтинг підтримки.

Все це відбувається на фоні тяжких стосунків мера міста з районною та обласною владою.


Зазначимо, що він у політику прийшов під знаменами ОПЗЖ.

«За пропозицією жителів міста мною було ініційоване опитування користувачів Телеграм-каналу «Аккерман офіційний» щодо підтримки або не підтримки міського голови.

Опитування тривало дві доби і в ньому прийняло участь близько 4 тис. осіб. За результатами опитування 50 % респондентів, а це більше 2 тис. користувачів висловили підтримку діяльності міського голови.

Вважаю це дуже добрим та потужним результатом, разом з тим є 22%, які не визначилися. Це означає, що є потреба, а головне моє бажання ще більше працювати на благо громади.

Окремо хочу зазначити, що через голосування на Телеграм-каналі не має можливості з’ясувати думку мешканців міста похилого віку, оскільки їх більшість, не користуються смартфонами і це не дає можливість дізнатися їх думку.

Разом зі своєю командою ми й надалі працюватимемо на благо нашої громади - міста Білгорода-Дністровського та його мешканців», - йдеться у дописі в соцмережах В. Граждана.

Раніше повідомлялося, що до міського голови Білгород-Дністровського навідалися співробітники Державного бюро розслідувань.

З цього приводу мер міста звернувся у фейсбуці до містян: «Прошу вас поставитися до цієї історії з розумінням, не засмучуватися і панікувати. У нашому місті все законно та під контролем державної та місцевої влади. Ми робимо все можливе для перемоги у війні, ми робимо все можливе, щоб допомагати людям, які опинилися в біді, чесно виконуємо свої обов’язки».

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення