online

08.12.2022 19:37

170

На Одещині міський голова зустрівся з володарями Малого кубку

На Одещині міський голова зустрівся з володарями Малого кубку.

Про це повідомив мер міста Білгород-Дністровський Віталій Граждан.


«Провів зустріч з переможцями Першої аматорської футбольної ліги Одеської області, а також володарями «Малого кубку» - футболістами команди «Тірас-2500» та їх капітаном Михайлом Гаврилуцею.

 Нещодавно саме наша міська команда «Тірас-2500» отримала перемогу у футбольному турнірі Аматорської футбольної ліги Одещини. Аккерманці показали чудову гру на турнірі у кращих традиціях Білгород-Дністровської школи футболу. Дуже приємно, що наші футболісти гідно представили місто у аматорській лізі та стали переможцями сезону 2022 року.

 Обговорили з хлопцями питання розвитку футболу в нашому місті, адже Білгород-Дністровський завжди пишався своєю футбольною історією та завдяки ентузіазму та завзятості наших футболістів залишається в авангарді спортивного життя Білгород-Дністровського району та всієї області. Для цього в місті ми створили всі умови – реконструювали центральний міський стадіон, де облаштовано чи не найкраще серед громад Білгород-Дністровського району футбольне поле із штучним покриттям а також глядацькі трибуни, а в міському бюджеті ми щорічно передбачаємо кошти для розвитку відділення футболу міської дитячо-юнацької спортивної школи, тож і на наступний бюджетний рік ми передбачили фінансування для того, щоб наші спортсмени мали можливість представляти наше місто на міжобласних змаганнях.

 Вірю, що незважаючи на всі виклики сьогодення, в спортивному житті нашого міста буде ще не одна перемога і Аккерманці гідно представлятимуть рідне місто та Україну на змаганнях різного рівня.

 Сила українців - у волі до перемоги!», - розповів міський голова.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення