online

24.08.2022 08:23

69

На Одещині місто відзначило річницю визволення від фашистських загарбників

На Одещині громадськість міста Білгород-Дністровський 23 серпня відзначила 78 річницю визволення від фашистських загарбників.

Про це в соціальних мережах повідомив міський голова Віталій Граждан, який разом з жителями міста на алеї слави вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні.


«У день річниці визволення міста Білгорода-Дністровського від нацистських загарбників, ми вшановуємо пам’ять героїв, які ціною власного життя виборювали для нас, - нащадків, право спокійно жити на своїй рідній землі.

На жаль, на Українську землю знову прийшов цинічний та жорстокий агресор і українцям довелося стати на захист своєї Батьківщини, її свободи та територіальної цілісності, виборюючи право жити у вільній та незалежній Україні. Сучасні захисники України гідні слави своїх дідів й прадідів і сьогодні ми пишаємось героїзмом і силою духу наших воїнів.

Ми вдячні нашим героям, мужність і стійкість яких надихає і через 78 років, адже їхні нащадки сьогодні борються за Україну. Пам'ятаймо про це і твердо віримо в перемогу!», - зазначив В. Граждан.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення