online

07.08.2022 10:09

20

На Одещині на Алеї пам’яті загиблих героїв встановлять 8-метровий флагшток з державним стягом

У селі Красносілка поблизу Одеси на Алеї пам’яті загиблих героїв встановлять 8-метровий флагшток з державним стягом.

Про це повідомила сільський голова Марина Архірій.


«Наша громада на війні з рф втратила багато Захисників України. З метою виховання патріотизму та  поваги до державних символів України плануємо встановити 8-миметровий флагшток з Державним Прапором України на Алеї пам’яті загиблих героїв», - розповіла керівник громади.

Зазначимо, що Фонд Міжнародної Солідарності (республіка Польща) у партнерстві з BGK і Європейською комісією надали велику гуманітарну допомогу Красносільській громаді.

«Неоціненною допомогою для нас є вкрай необхідні електрогенератори;  медичне обладнання і дефібрилятори,  які будуть у нагоді медичній галузі, а також продукти харчування і засоби особистої гігієни, які поповнять стратегічний запас», - доповнила розповідь М. Архірій. 

Також у сільській раді велику увагу приділяють внутрішньо переміщеним особам, які вчергове отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка. Тут мешкає близько 12 тисяч осіб.

На Одещині на Алеї пам’яті загиблих героїв встановлять 8-метровий флагшток з державним стягом
ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення