online

17.08.2022 07:46

16

На Одещині народна хорова капела зібрала для ЗСУ 25,5 тис грн

На Одещині народна хорова капела зібрала для ЗСУ 25,5 тис грн.

Про це у соціальних мережах повідомив Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк.


«Народна хорова капела «Ветеран» Роздільнянського палацу культури, громадська організація осіб з інвалідністю, публічна бібліотека та молодь громади влаштували виступи та продаж продукції власного виробництва з метою збору коштів для наших захисників зі Збройних Сил України.

У результаті було зібрано 25500 гривень, які були передані для придбання авто, що колеситиме на фронті.

Висловлюю велику подяку за небайдужість як організаторам благодійних зборів та учасникам проведених заходів, так і благодійникам нашої громади, які долучилися до збору коштів.

Тішить, що у громаді є така вела кількість свідомих жителів, які долучаються до наближення нашої Перемоги навіть у тилу, витрачаючи на це власні сили, кошти та час», - йдеться у дописі лідера громади.

Нагадаємо, що до складу однієї з найбільших громад області входять м. Роздільна та села Єреміївка, Богнатове, Бринівка, Бурдівка, Веселе, Поташенкове, Шеметове, Бецилове, Желепове, Новоселівка, Старокостянтинівка, Буцинівка, Карпівка, Кузьменка, Міліардівка, Новодмитрівка, Виноградар, Будячки, Вакулівка, Новодмитрівка Друга, Миколаївка, Новоградениця, Перше Травня, Калантаївка, Андрієво-Іванове, Благодатне, Карпове, Олександрівка, Кам’янка, Антонівка, Володимирівка, Матишівка, Покровка, Кошари, Лозове, Новоукраїнка, Капаклієве, Петро-Евдокіївка, Понятівка, Балкове, Старостине, Бакалове, Велізарове, Надія, Новий Гребеник, Нові Чобручі, Парканці, Слобідка, Сухе, Шевченкове. Площа її території – 767 квадратних кілометрів, населення громади близько 32 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення