online

04.12.2022 17:31

19

На Одещині ОТГ підбила підсумки плідної роботи за тиждень

Коноплянська територіальна громада Одеської області підбила підсумки плідної роботи за тиждень і сповістила про це на своїх інформаційних ресурсах.

«Продовжуємо жити та працювати в умовах екстренних відключень електроенергії. Це важко! Це незручно! Є нарікання, що десь немає відключень, а десь - вони постійні і тривалі! Але ми знаємо, хто в цьому винен - відсилаємо їх услід за руським кораблем, і пам'ятаємо, що хлопцям та дівчатам в окопах - не легко! Не тепло! Не солодко!


До славнозвісної Чорнобаївки Херсонської області доставлений гуманітарний вантаж, до збору та відправки долучилися жителі Михайлопільського старостинського округу.

Крупи, борошно, питна вода та інше доставлені волонтером Григорієм Макаренком, сільським головою Олександром Волошиним та Петром Миронцем, депутатом сільської ради. 

Дякуємо усім, хто долучився до цієї справи! Велика подяка старості - Серженюк Людмилі Миколаївні, яка втілила у життя задумку - допомогти мужнім херсонцям: в умовах окупації, вони не зламалися, не підкорилися та вистояли!

Відбулася зустріч з педагогічним колективом Маркевичівської гімназії та батьками здобувачів освіти. За результатами зустрічі в закладі  відновлена змішана форма навчання.  До цього учні навчалися дистанційно.

До закладів освіти, опалення в яких альтернативне, завезені пелети. Завершивши тендерні процедури, сільська рада придбала 22 тонни пелетів.

Для облаштування місць поселення внутрішньо переміщених осіб, які прибули до громади із зони бойових дій та деокупованих територій, придбали 36 комплектів – ліжко односпальне та матрац.

Для пунктів обігріву громади закупили 9 буржуйок.

Спільно з Іванівською філією Одеського обласного центру зайнятості провели Ярмарок вакансій.

Відвідали 19 сімей громади,  в яких проживають неповнолітні діти з особливими потребами. Дітки   отримали солодкі подарунки», - мовиться у повідомленні сільради.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення