online

19.12.2022 17:51

22

На Одещині ОТГ привітала своїх 150 розумників і розумниць

На Одещині Біляївська територіальна громада привітала своїх 150 розумників і розумниць.

«Вже стало гарною традицією в Біляївській громаді щорічно напередодні новорічних свят вітати відмінників навчання навчальних закладів громади. Традиційними вже стали і подарунки – сувенірні ручки, як знак вдячності їм за старання, наполегливість та відповідальне ставлення до навчання.


150 юних розумників та розумниць, учнів ліцеїв та гімназій Біляївської громади отримали вітання та подарунки цього року. Дуже символічним є те, що церемонія нагородження відбулась саме 19 грудня. За дорученням Святого Миколая міський голова Михайло Бухтіяров, заступник міського голови Олена Кравченко та начальник управління освіти Людмила Кобзар виконали почесну місію - нагородження найкращих.

Також вони привітали усіх учасників заходу з прийдешніми святами, подякували учням за сумлінне навчання, вчителя за самовіддану працю, батькам – за розуміння та підтримку. Чудовим доповненням до подарунків та щирих слів вітань стали і подарунки музичні від юних талантів нашої громади.

Дякуємо вам, наші відмінники, хлопчики й дівчатка, за ваше прагнення до найкращих, відмінних результатів. Уся громада пишається вами», - повідомила міська рада.

Нагадаємо, що до складу Біляївської громади входять місто Біляївка і села Градениці, Кагарлик, Майори, Мирне, Повстанське, Широка Балка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення