online

05.09.2022 13:01

32

На Одещині ОТГ встановила у школах відеоспостереження і «тривожні кнопки»

На Одещині Затишанська селищна рада встановила у школах громади відеоспостереження і «тривожні кнопки».

Про це орган місцевого самоврядування повідомив на своїх інформаційних ресурсах.


«Однією з вимог відновлення очного навчання у школах є встановлення камер відеоспостереження та облаштування «тривожних кнопок».

Ця вимога на сто відсотків виконана у всіх трьох школах Затишанської громади.

У кожному навчальному закладі вже обладнані системи відеоспостереження та «тривожні кнопки.  Найближчим часом у відділенні поліції буде встановлено монітор, на який виводитимуться всі зображення з камер.

Таким чином, у правоохоронців буде можливість не лише бачити що робиться на територіях наших шкіл, а й оперативно реагувати на натискання «тривожної кнопки» в екстрених випадках», - йдеться у повідомленні селищної громади.

Раніше повідомлялося, що Затишанська селищна рада закликала мешканців громади негайно заплатити податок за землю, бо в умовах війни громада повинна формувати оборонні резерви, поповнювати запаси ліків та продовольства, забезпечувати життєдіяльність наших населених пунктів та їх мешканців, продовжувати виконувати соціальні програми.

Натомість плата за землю є одним із найважливіших джерел наповнення місцевого бюджету.

Нагадаємо, що до складу цієї ОТГ входять селище Затишшя та села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення