online

26.08.2022 09:27

13

На Одещині ОТГ видала своїм жителям 9 ордерів на квартири

Тарутинська селищна рада Одеської області видала своїм жителям дев’ять ордерів на квартири.

Про це орган місцевого самоврядування повідомив на свої інформаційних ресурсах за результатами засідання.


Зокрема, секретар виконавчого комітету селищної ради Олена Абрамова поінформувала про розподіл дев’яти квартир, які знаходяться в багатоповерховому будинку №87, що в селищі Березине.

Крартири отримали разом з ордерами мешканці громади, які перебувають на квартирному обліку селищної ради та згодні провести ремонт житла за власні кошти.

Також виконком визначився із заходами щодо поліпшення житлових умовах жителям громади, які захищають Україну на фронтах війни.

Крім того, згідно з рішенням виконавчого комітету селищної ради матеріальну допомогу отримали 24 мешканці громади на лікування та проведення післяопераційної реабілітації, а також особи, що перебувають у складних життєвих обставинах та скрутному матеріальному становищі.

Нагадаємо, що в населених пунктах Тарутинської громади мешкає понад 22 тис людей, до її складу входять 16 населених пунктів: селища Березине, Серпневе, Тарутине та села Виноградівка, Вільне Калачівка, Красне, Лужанка, Малоярославець Другий, Малоярославець Перший, Петрівськ, Підгірне, Рівне, Слобідка, Сухувате, Ярове.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення