online

25.08.2022 06:47

35

На Одещині ОТГ закликала жителів негайно заплатити податок за землю

Затишанська селищна рада Роздільнянського району закликала жителів негайно заплатити податок за землю.

Відповідне звернення орган місцевого самоврядування розмістив на своїх інформаційних ресурсах.


«Шановні користувачі та власники земельних ділянок Затишанської громади, сьогодні складний час для нашої країни. В умовах війни Затишанська громада повинна формувати оборонні резерви, поповнювати запаси ліків та продовольства, забезпечувати життєдіяльність наших населених пунктів та їх мешканців, продовжувати виконувати соціальні програми.

Саме тому зараз вкрай необхідно вживати заходів для своєчасного наповнення місцевого бюджету, адже плата за землю є одним із найважливіших джерел його наповнення.

Селищна рада звертається до всіх землевласників та землекористувачів з нагадуванням терміново сплатити орендну плату та земельний податок», - йдеться у зверненні селищної ради.

Раніше повідомлялося, що в школах і дитсадках цієї громади здійснюються заходи з облаштування захисних споруд.

Зокрема, у підвальному приміщенні Перехрестівської школи впорядковується укриття на 130 осіб.

Тривають ремонтні роботи і в Торосівській гімназії. Тут великий підвал з високими і надійними стінами має міцні перекриття, він стане безпечним місцем для укриття школярів та персоналу на 170 осіб.

Для захисних споруд селищна рада закупила генератори, біотуалети, гігієнічні засоби, сухпайки та медикаменти.

Нагадаємо, що до складу цієї ОТГ входять селище Затишшя та села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення