online

08.08.2022 16:38

12

На Одещині ОТГ зі свого бюджету розпочала грошові виплати жителям віком понад 70 років

На Одещині Березівська міська громада зі свого бюджету розпочала грошові виплати громадянам віком понад 70 років.

Про це повідомив міський голова Валерій Григораш.


Зазначається, що з липня 2022 року триває прийом документів щодо виплати одноразової матеріальної допомоги в розмірі 500 грн жителям територіальної громади віком понад 70, а також дітям з інвалідністю та особам першої й другої груп інвалідності.

«Як відбувається процес подачі заяв на допомогу, вирішив особисто перевірити у відділі соціального захисту міськради. Начальника відділу Євдокія Олійник проінформувала, що вже прийнято 971 заява.

На сьогодні кошти отримали вже 560 мешканців громади, сума яких загалом сягає 280 тис грн.

Хочу зауважити, що після виконання вищезазначених виплат буде розглядатися можливість щодо запровадження матеріальної допомоги іншим категоріям населення нашої громади.

Прошу не хвилюватися, всі, хто написав відповідну заяву із зазначених категорій, отримають вказані кошти на свої персональні рахунки. Єдина затримка пов’язана з реєстрацією та обробкою інформації», - йдеться у дописі керівника міськради в соціальних мережах.

Нагадаємо, що складу цієї громади входять м. Березівка та села Яснопілля, Кудрявка, Михайлівка, Юркове, Котовка, Новогригорівка, Демидове, Михайло-Олександрівка, Веселинівка, Вікторівка, Роздол, Ланове, Степанівка, Донське, Донська балка, Карнагорове, Косівка, Танівка, Червоне, Чорногірка, Гуляївка, Сахарове, Мар’янівка, Одрадна балка, Златоустове, Софіївка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення