online

09.08.2022 18:38

34

На Одещині ОТГ змогла повернути дітям яскраве літо в умовах війни

На Одещині ОТГ змогла повернути дітям яскраве літо в умовах війни.

Про це у соціальних мережах повідомила голова Красносільської громади Марина Архірій.


«У рамках відбору громадської організації «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» та впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», Красносільська громада успішно пройшла відбір серед 200 громад України і увійшла у  тридцяти громад-переможців, які  створили літні дитячи клуби в межах кампанії DECIDE Summer Clubs – «Ми вдома – в Україні».

Із 20 липня по 2 серпня у Красносільській територіальній громаді працював  літній клуб "Smile - Camp".

Ми отримали зону відпочинку на відкритому просторі, безкаркасні меблі, кольоровий принтер, цікаве канцелярське приладдя, сучасні книжкові набори, настільні ігри, великий різновид спортивного інвентаря.

Учні відпочивали по креативному календарю подій 10 днів, у межах якого були проведені заняття з демократії, фізичного розвитку, творчості та безпеки + психологічної підтримки.

Завдяки цій програмі ми мали можливість повернути дітям яскраве літо в умовах війни», - йдеться у дописі керівника сільради.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка. Тут мешкає близько 12 тисяч осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення