online

30.07.2022 08:08

45

На Одещині пенсіонери масово пішли до адміністративної будівлі ОТГ

На Одещині пенсіонери масово пішли до адміністративної будівлі Іванівської селищної громади.

28 липня селищна рада порадила проінформувала жителів пенсійного віку, що уряд України ухвалив рішення про надання додаткових виплат до пенсії від міжнародних організацій по 2220 грн на одну особу протягом 3-х місяців. Загальна сума виплат складає 6660 грн, якщо раніше вони не отримували грошові допомоги від міжнародних організацій.


Селищний голова Віктор Лобач у своєму зверненні зазначив, що пенсіонери на платформі «єДопомога» можуть, попросивши зробити це своїх дітей, онуків, заповнити відповідну заявку.

«Якщо у когось не має такої можливості, ви може зайти до громади  та  з 29 липня  в адмінприміщенні Іванівської селищної ради наші працівники допоможуть оформити заявку для отримання допомоги», - зазначив у соцмережах керівник громади.

Справді 29 липня в адмінбудівлі цієї ОТГ було дуже людно.

«За сьогоднішній день прийняли  більше 200 заявників,  було багато пенсіонерів  з інших громад колишнього Іванівського району. Нікому не відмовляли в допомозі. Також надавали консультації та допомогу  з інших питань, що цікавили людей», - доповнив розповідь В. Лобач.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селище Іванівка та села Адамівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Білка, Блонське,  Жовте, Маслове, Черняхівське, Северинівка, Руська Слобідка, в яких разом мешкає  близько 7600 осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення