online

01.09.2022 12:14

101

На Одещині першокласники отримали іменні чашки міської ради (фото)

На Одещині першокласники отримали іменні чашки Березівської міської ради.

Про це повідомив міський голова Валерій Григораш.


З нагоди Дня знань керівник звернувся онлайн до учасників освітнього процесу громади.

«Не так ви собі уявляли початок навчання, але такі реалії життя і ми обов'язково впораємося.

Вклоняюся всій освітянській спільноті нашої громади за працю в умовах агресії московії. Педагоги та керівники закладів організовували дозвілля для дітей, проводили дистанційне навчання та влітку готували школи до відкриття нового навчального сезону.

Вчителі, кухарі, технічні працівники, працівники дошкільної та позашкільної освіти долучалися до плетіння маскувальних сіток, готували смачні страви та випічку для наших захисників, підтримували наших воїнів на передовій. Ви приклад справжніх патріотів України.

Вже традиційно, до свята першого дзвоника першокласники нашої громади отримають сувенірні чашки.

Всім бажаю витримати нові навантаження, бо ми зобов’язані виховати наше майбутнє ще розумнішим, ще патріотичнішим, ще кращим. Слава Україні! Слава ЗСУ!», - зазначив у вітанні лідер громади.

До складу Березівської громади входить 27 населених пунктів,  місто Березівка та 26 сіл – Вікторівка, Роздол, Ланове, Гуляївка, Мар’янівка, Одрадна Балка, Сахарове, Демидове, Златоустове, Софіївка, Михайлівка, Котовка, Юркове, Михайло-Олександрівка, Веселинівка, Степанівка, Танівка, Донська Балка, Донське, Карнагорове, Косівка, Червоне, Чорногірка, Яснопілля, Кудрявка, Новогригорівка.

Тут функціонує 20 закладів освіти – 13 загальноосвітніх навчальних закладів і 7 дошкільних.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення