online

22.12.2022 19:26

22

На Одещині після перерви в роботі сесії селищної ради депутати не повернулися до зали

На Одещині після перерви в роботі сесії Савранської селищної ради депутати не повернулися до зали.

Про це повідомив орган місцевого самоврядування в Саврані.


Зазначається, що 22 грудня в засіданні сесії селищної ради взяли участь депутат Одеської обласної ради Вадим Колайденко, депутат Подільської районної ради Олег Іспанюк, представники Подільської районної військової адміністрації, депутати селищної ради VIII скликання, апарат селищної ради, старости старостинських округів селищної територіальної громади, керівники комунальних закладів та установ.

За пропозицією депутата селищної ради були внесені зміни в порядок розгляду питань порядку денного чергової 25 сесії селищної ради VIII скликання і першим було розглянуто питання «Про оптимізацію структури загальної чисельності працівників апарату Савранської селищної ради, її виконавчого органів».

Це рішення не було прийняте через недостатню кількість голосів, необхідних для прийняття ухвалення. Зокрема тому, що частина депутатів не повернулась в сесійну залу після оголошеної перерви, що унеможливило подальший розгляд питань, в тому числі щодо внесення змін до бюджету на 2022 рік та затвердження рішення про селищний бюджет на 2023 рік. Неприйняття рішень з даних питань ставить під загрозу подальшу роботу бюджетних установ громади по завершенню 2022 бюджетного року та їх функціонування у 2023 році.

Селищний голова Сергій Дужій вирішив оголосити перерву в роботі пленарного засідання чергової 25 сесії селищної ради VIII скликання.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селища Саврань та Ковбасова Поляна і 19 сіл: Байбузівка, Бакша, Білоусівка, Вільшанка, Гетьманівка, Глибочок, Дубинове, Дубки, Йосипівка, Кам'яне, Капустянка, Квітка, Концеба, Неділкове, Осички, Острівка, Полянецьке, Слюсареве, Струтинка.

Колишній Савранський район повним складом  увійшов до однойменної громади.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення