online

26.08.2022 06:42

115

На Одещині показали облаштування житла для людей із територій бойових дій

На Одещині показали облаштування житла для людей із територій бойових дій.

Зокрема, про це повідомила на своїх інформаційних ресурсах Затишанська селищна громада Роздільнянського району.


Зазначається, що в будівлі Перехрестівської амбулаторії проводиться капітальний ремонт приміщення для проживання внутрішньо переміщених осіб.

Роботи виконуються за рахунок коштів місцевого бюджету.

Це буде двокімнатне житло з окремим входом та усіма зручностями – кухнею, ванною та туалетом. Дві великі кімнати, простора вітальня  і коридор, а також нова каналізація, водо-, тепло-  та електромережа дадуть можливість людям жити у комфорті.

Після завершення цих робіт планується відремонтувати й решту будівлі, а це ще 5 кімнат з окремим входом та усіма побутовими зручностями. Тут також проживатимуть внутрішньо переміщені особи та люди, які постраждали від сімейного насилля.

Раніше повідомлялося, що влада Затишанської громади зажадала від суб’єктів господарювання на землі негайно заплати до бюджету податок на землю.

Плата за землю є одним із найвагоміших джерел надходжень до бюджету, натомість громаді треба формувати оборонні резерви, поповнювати запаси ліків та продовольства, забезпечувати життєдіяльність сіл та їх мешканців, втілювати соціальні програми.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення