online

12.11.2022 11:50

38

На Одещині поліцейські ОТГ карають засмічувачів довкілля

На Одещині поліцейські Красносільської територіальної громади Одеської області карають засмічувачів довкілля.

Про це повідомила голова цієї сільради Марина Архірій.


«Ми уже неодноразово повідомляли жителів наших сіл про заборону вивезення сміття, гілля та сухостою за межі власних садиб.

Незважаючи на численні порушення мешканців, КП «Перспектива» навіть у воєнний стан продовжує вивозити відповідні відходи за власний кошт.

Сьогодні підприємство вкотре приводило благоустрій населених пунктів до належного санітарного стану, доставляючи гілля, сухостій за межі населених пунктів на землі територіальної громади. У цей  час деякі громадські активісти проявили активність, викликавши на місце події поліцейських офіцерів  громади.

Дуже приємно, що поліцейські проявляють активність і починають виконувати свої прямі функціональні обов’язки. Це призведе до належного санітарного стану громади та підвищення рівня суспільної свідомості громадян.

Тому попереджаємо усіх жителів громади про те, що за вашими діями активно спостерігають громадські активісти та правоохоронці.

Наголошуємо на тому, що виносити гілля, сухостій та бур'ян за межі власних садиб категорично заборонено. Відповідні роботи КП «Перспектива» більше проводитися не буде», - мовиться у дописі голови Красносільської громади у соціальних мережах.

Нагадаємо, що до складу цієїгромади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка. Тут мешкає близько 12 тисяч людей.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення