online

16.01.2023 17:06   Життя громад

1582

На Одещині райдержадміністрація розмірковує про необхідність автовокзалу у місті

На Одещині райдержадміністрація розмірковує про необхідність автовокзалу у місті

На Одещині Подільська райдержадміністрація розмірковує про необхідність автовокзалу у місті Подільськ.

Відповідний допис, – «навіщо Подільську автовокзал», 16 січня орган влади розмістив на своїй сторінці у фейсбуці.


«Це питання настільки давно не вирішується в місті обласного значення, в районному центрі, що жителі вже навіть і забули про нього.

Буцімто це і нормально – місто без автовокзалу…

Адже десятиріччями пасажири міжнародних, міжобласних та внутрішньорайонних автобусних рейсів очікують прибуття автобусів просто неба, без квиткових кас, без зала очікування, без будь-яких санітарно-побутових умов.

Попередній очільник міста, який керував більше 30 років, не зробив жодного кроку для вирішення цієї проблеми, хоча постійно обіцяв перед виборцями.

Але, вже минув майже рік, як його немає, а «візок і нині там». Лише обіцянки і від теперішньої міської влади.

Водночас, торгівля на привокзальній площі процвітає, побудовано, розгорнуто та введено в експлуатацію безліч торгових точок, на що пішло немало коштів, сил та засобів.

Тож, із торгівлею біля автовокзалу та по всьому місту все гаразд, начебто і податки сплачуються, а ось на гостре для подільчан питання відповіді так і немає», – мовиться у дописі райдержадміністрації.

Нагадаємо, що до складу Подільського району Одещини входять 12 громад – Любашівська, Піщанська, Зеленогірська, Савранська, Долинська, Кодимська, Окнянська , Ананьївська, Куяльницька, Слобідська, Подільська, Балтська територіальні громади. Чисельність населення району близько 226 тис.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення