online

27.08.2022 09:43

39

На Одещині села Серби та Сергіївка дали прихисток багатьом співвітчизникам із територій бойових дій

На Одещині села Серби та Сергіївка Кодимської територіальної громади дали прихисток багатьом співвітчизникам із територій бойових дій.

 Міська рада в цих населених пунктах облаштовала приміщення для довготривалого проживання внутрішньо переміщених осіб.


«З червня прихисток успішно функціонує і приймає переселенців у с. Серби, де вже 30 осіб знайшли свій надійний соціальний захист.

Допомогли облаштувати приміщення численні місцеві доброчинці.

Нещодавня допомога надійшла від нового міжнародного спонсора з Франції, представництво якого знаходиться в м. Одеса.

Значний перелік товарів для гігієни – мило, підгузки, шампуні, креми для гоління, зубні щітки, захисні маски, засоби для унітазів, засоби для кухні, пакети для сміття, туалетний папір тощо розподілений для щоденних потреб переселенців.

Ще два біотуалети донори привезли для облаштування зручностей в укритті.

У село Сергіївка доставлена сантехніка – змішувачі, унітази, мийки та інше, що дозволить підтримувати санітарні умови в житловому приміщенні на належному рівні.

Такий потужний імпульс світової допомоги надихає, додає наснаги та віри в перемогу», - йдеться у повідомленні Кодимської міськради.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять м. Кодима та села Шершенці, Писарівка, Івашків, Серби, Смолянка, Будеі, Баштанків, Загнітків, Грабове, Петрівка, Лабушне, Круті, Олексіівка, Лисогірка, Пиріжна, Сергіївка, Олександрівка, Стримба, Семенівка, Федорівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення