online

28.08.2022 11:09

33

На Одещині село Мирне відзначило 216 річницю заснування

На Одещині село Мирне відзначило 216 річницю заснування.

Про це повідомила Біляївська територіальна громада.


27 серпня в Мирному відзначили 216-ту річницю заснування.

«Гучні святкування сьогодні не на часі, та відзначити цей день, подякувати кожному, хто своєю повсякденною працею підтримує село, важливо» - зазначив у своєму привітанні до мешканців села староста Володимир Осадчий.

До привітань та нагородження долучилася секретар Біляївської міської ради Людмила Борисенко, старости сіл громади Олександр Савчук та  Олександр Новак.

Багато щирих побажань прозвучало на адресу Мирного та мирненців, та усі гості були єдині в одному: сьогодні головне – перемога, для якої мирненці роблять усе можливе, та наступну 217-ту річницю будемо святкувати з розмахом, усією громадою. Вічна слава героям, які віддали свої життя в цій війні. Низький уклін тим, хто робить усе можливе для підтримки ЗСУ, для наближення нашої такої омріяної перемоги.   

Біляївська громада щиро бажає Мирному процвітання, розвитку, миру. А його мешканцям – наснаги на добрі починання, добробуту, щастя під мирним небом вільної України!», - йдеться у повідомленні Біляївської міськради.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Біляївка і села Градениці, Кагарлик, Майори, Мирне, Повстанське, Широка Балка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення