online

15.07.2022 07:57

14

На Одещині сільрада створила підприємство «ритуал-сервіс»

14 липня відбулася сесія Красносільської сільської ради Одеської області.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільський голова Марина Архірій звітувала  про діяльність виконавчих органів ради та здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами сільради.


Також про свою роботу звітували старости старостинських округів цієї громади.

Своїм рішенням депутати створили комунальне підприємство «Ритуал-сервіс». Це пов’язано з тим, що сьогодні кладовища знаходяться у занедбаному стані. Необхідно зайнятись їх благоустроїм і впорядкуванням, а також контролювати раціональне використання земель комунальної власності територіальної громади, особливо тих, які межують з м. Одесою. Підприємство  також буде надавати послуги з організації належного поховання громадян та ритуального обслуговування.

Депутати затвердили звіт про виконання бюджету сільради. Зазначається, що дохідна частина бюджету виконана на 103,6%, у тому числі за рахунок ПДФО, єдиного, акцизного  податків та податку на майно. Перевиконання доходів бюджету в порівнянні з попереднім роком становить 34, 8 млн грн, або  39,5%.

Фактичні надходження до бюджету, зокрема, за І квартал 2022 року склали 37,1 млн грн. виконання доходної частини  з урахуванням міжбюджетних трансфертів становить 112,5%. Основними джерелами наповнення бюджету є ПДФО, єдиний, земельний податок і податок на майно.

Виконання доходної частини забезпечує можливість  в умовах воєнного часу підтримувати на належному рівні соціальну сферу, у тому числі незахищені верстви населення та внутрішньо переміщених осіб, дотувати медицину, утримувати освіту та направляти видатки на благоустрій.

Рішенням сесії в сільраді встановлені такі податки та збори: єдиний податок; податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; земельний податок; транспортний податок; туристичний збір; збір за місця паркування транспортних засобів, - та затверджені положення про їх встановлення.

Нагадаємо, що до складу цієї громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка. Тут мешкає близько 12 тисяч осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення