online

11.09.2022 11:12

37

На Одещині три сільські школи отримали високу оцінку аудиту служби якості освіти

На Одещині три школи Затишанської територіальної громади Роздільнянського району отримали високу оцінку аудиту служби якості освіти.

Про це повідомила селищна рада на своїх інформаційних ресурсах.


«Навчальні заклади громади відвідала заступник начальника відділу інституційного аудиту управління державної служби якості освіти в Одеській області Юлія Журавльова.

Візит передбачав вивчення питань щодо організованого початку нового 2022-2023 навчального року в умовах воєнного стану, підготовки укриттів та організації освітнього процесу.

Також проводилося інтерв’ювання керівника управління освіти, культури та молодіжної політики і директорів закладів загальної середньої освіти. Належну інформацію щодо поточного стану речей та планів на перспективу надала і селищна рада.

Крім цього, найближчим часом у навчальних закладах буде проводитися анкетування педагогічних працівників і батьків здобувачів освіти.

Загалом, стан і вигляд освітніх установ громади справив на гостю позитивне враження. Очевидно, що місцева влада приділяє належну увагу створенню сучасних умов для навчання та виховання підростаючого покоління. І це обов’язково знайде відображення у висновках щодо даної перевірки», - йдеться у повідомленні селищної ради.

Нагадаємо, що до складу цієї ОТГ входять селище Затишшя та села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.

Загальноосвітні школи функціонують у Затишші, Торосове і Перехрестове.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення