online

18.08.2022 07:32

87

На Одещині великий наплив пенсіонерів працівники служб ОТГ зустрічають у вестибюлі адмінбудівлі

Великий наплив пенсіонерів працівники служб Іванівської громади Одеської області зустрічають у вестибюлі адміністративної будівлі.

Про це селищна рада повідомила у соціальних мережах.


Спершу селищна рада повідомила жителям пенсійного віку про можливість отримати виплати до пенсії від міжнародних організацій в розмірі 6660 грн.

Людей поважного віку селищний голова Віктор Лобач запросив до селищної ради заповнити відповідну заявку на платформі «єДопомога».

Одразу в адмінбудівлі цієї ОТГ стало дуже людно.

Служби громади щодня приймали по кілька сотень пенсіонерів,  було багато пенсіонерів  з інших громад колишнього Іванівського району. Нікому в допомозі не відмовляли.

Натомість кілька днів тому селищна рада ухвалила рішення надати зі свого бюджету  по 500 грн допомоги пенсіонерам віком 65 і більше років.

І знову тут стало людно, соціальній службі допомагають зареєструвати відвідувачів працівники інших підрозділів. Великій масі людей пенсіонерів вони надають послуги у вестибюлі адмінбудівлі.

«Понад ста пенсіонерів з населених пунктів громади у перший день дії нашої соціальної програми скористалися иожливістю подати заяву на матеріальну допомогу. Крім того, людям надавали роз’яснення та практичну допомогу в оформлені документів по сплаті за споживання природного газу, а також наші працівники з’ясовували, хто з пенсіонерів потребує продуктових наборів», - зазначив селищний голова В. Лобач.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селище Іванівка та села Адамівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Білка, Блонське,  Жовте, Маслове, Черняхівське, Северинівка, Руська Слобідка, в яких разом мешкає  близько 7600 осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення