online

07.12.2022 20:30

25

На Одещині відводять дощову воду з трьох вулиць селища

У селищі Затишшя Роздільнянського району Одеської області рятують відводять дощову воду з трьох вулиць.

Про це повідомила селищна рада.


«Розпочалися роботи за проектом водовідведення по вулицях Пушкіна –  Шкільна – Східна у селищі Затишшя.

Це дуже проблематична частина населеного пункту, адже при сильних зливах дощові води затоплювали вулиці і вимивали дорожнє покриття. Щоб зберегти асфальтобетонне полотно, місцева влада і замовила роботи щодо обладнання спеціальних лотків.

Коли буде виконано весь обсяг робіт, грунтові води виводитимуться з цих вулиць за межі селища, Трубофільтр, або дренажна труба, що буде встановлена під лотками, дасть можливість висушувати мочаристі місця. Адже, наприклад, на вулиці Східній є активні джерела води і тут утворюється постійна волога.

Для дотримання порядку на вулицях, вирита екскаватором земля одразу вивозиться. Звичайно, без бруду при таких роботах не обійтися, тому просимо людей потерпіти деякі незручності. Власникам автомобілів теж доведеться мати план дій на день-два, коли нові проїзди будуть встановлюватися до вашого подвір’я – подумайте де ви можете залишити свою машину. Зрештою, все робиться для безпеки та зручності місцевих жителів, тож сподіваємося, що після завершення всього комплексу з водовідведення, проблема підтоплення даних вулиць буде знята», - мовиться у повідомленні селищної ради.

Нагадаємо, що до складу Затишанської громади входять селище Затишшя та села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення