online

28.06.2022 17:51

15

На Одещині відзначили 100-річчя пожежної частини

На Одещині у місті Подільськ громадськість відзначила 100-річчя пожежної частини

Про це повідомила пресслужба міськради на своїх інформаційних ресурсах.


Зазначається, що з нагоди Дня Конституції України та 100-річчя створення пожежної частини до рятувальників міста привітали гості.

Відбулося урочисте нагородження працівників служби почесними грамотами Подільського міського голови, відзнаками ГУ ДСНС в Одеській області за високий професіоналізм, мужність, стійкість та відвагу при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та пожеж.

Ветерани пожежної охорони отримали відзнаки від Асоціації ветеранської Ради ДСНС України.

До привітань з нагоди Дня прийняття Конституції України та 100-річчя існування пожежної частини долучилися представники торгового дому «Імперія Холоду», подарувавши подільським рятувальникам повітряний компресор, який обов'язково стане їм у нагоді.

«Ваша служба стоїть на сторожі безпеки громадян, жителі нашої громади неодноразово були свідками вашої професійної роботи під час ліквідації небезпечних пожеж, наслідків природних лих чи аварій. Хочу побажати всім співробітникам ДСНС й надалі професійно виконувати свою роботу заради світлого майбутнього нашої рідної та єдиної України», - звернувся до рятувальників виконувач обов’язків Подільського міського голови Олег Албанський.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення