online

06.01.2023 16:29   Влада

97

На Одещині влада району і міста привітала молоду маму з важливою подією

На Одещині влада району і міста привітала молоду маму з важливою подією.

Про це повідомив Березівський міський голова Валерій Григораш.


«Друзі, на Новий рік о 6.55 сталася надзвичайно важлива подія – першою в нашій Березівській громаді народилася дівчинка Олександра.

6 січня мав за честь разом з головою Березівської РВА Віталієм Лабушем та головою Березівської райради Віталієм Мосійчуком завітати на виписку до пологового будинку та поздоровити маму Дар`ю із с. Софіївка з народженням донечки Олександри Кочержук.

Традиційно вручив подарунки, Свідоцтво малюка та спеціально розроблений для громади значок з лелекою - символ нашого рідного міста.

Що цікаво. Чудове ім'я Олескандра має грецьке походження і означає "мужня захисниця", "захисниця людей". Тож сподіваюсь, що наша маленька Олександра стане оберігом для громади та захистить нас всіх від поганого.

Маю надію, що народження дівчинки має ознаменувати настання довгоочікуваного миру та добробуту!

Вітаю батьків з чарівною і радісною подією. Нехай дитинка росте здоровою, розумною, енергійною і, звичайно, щасливою. Бажаю їй світлого, яскравого життєвого шляху. Нехай янгол-охоронець оберігає всю вашу родину», - розповів В. Григораш.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Березівка та села Вікторівка, Роздол, Ланове, Гуляївка, Мар’янівка, Одрадна Балка, Сахарове, Демидове, Златоустове, Софіївка, Михайлівка, Котовка, Юркове, Михайло-Олександрівка, Веселинівка, Степанівка, Танівка, Донська Балка, Донське, Карнагорове, Косівка, Червоне, Чорногірка, Яснопілля, Кудрявка, Новогригорівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення