online

28.07.2022 15:06

149

На Одещині вулиця Садова стане пам’яттю про загиблого захисника України

На Одещині у селі Бутівка Визирської громади вулиця Садова стане пам’яттю про загиблого захисника України Миколу Зайцева.

Про це повідомила сільська рада на своєму сайті.


З цією метою в громаді розпочате громадське обговорення.

Пропозиція щодо перейменування вулиці Садової на вулицю Миколи Зайцева внесена жителями Бутівки. Їх 28-річний земляк загинув на фронті у перших числах липня. Микола Зайцев виріс та проживав у селі Бутівка Дмитрівського старостинського округу. З 2014 року він брав участь у війні з агресором на Донбасі.

Відповідальними за проведення цього заходу у Визирській сільраді призначили секретаря цього органу місцевого самоврядування Івана Ососкала та старосту  Дмитрівського старостинського округу Володимира Жердецького.

Раніше повідомлялося, що в селі Визирка вулицю Середньоканську перейменують на вулицю Сагайдачного.

З цього приводу в громаді також триває громадське обговорення.

Варто зазначити, що Визирська сільська рада, яка за підсумками минулого року визнана кращою на Одещині серед громад з чисельністю населення від 5 до 10 тис осіб, надала допомогу зі свого бюджету на відновлення Сергіївської  громади, що постраждала від ракетного обстрілу ворога.

Нагадаємо, що до складу цієї ОТГ входять села Визирка, Першотравневе, Любопіль, Дмитрівка, Кордон, Калинівка, Воронівка, Зоря Труда, Кінне, Міщанка, Нова Вільшанка, Порт, Степанівка, Ранжеве, Бутівка, Пшонянове, Мар’янівка, Тилігульське, Широке. В населених пунктах ОТГ мешкає близько 10 тис осіб.

фото: власність "Лиманська Агенція Новин"

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення