online

27.06.2022 07:02

13

На Одещині виник скандал через звільнення футбольного тренера

У м. Балта Одеської області виник скандал через звільнення футбольного тренера.

Зокрема, батьківський комітет футбольної команди СК «Балта» 2007-2008 років у соцмережах звернувся до голови Балтської міської ради Сергія Мазура з проханням переглянути та вплинути на рішення  директора спортивної школи Сергія Кольцова щодо звільнення одного з найдосвідченіших тренерів Анатолія Домашкевича.


«Невже в такий важкий для нас та наших дітей час - це найактуальніше питання, яке вирішує матеріальну складову громади. Не хочеться зараз провокувати якісь конфлікти між директором спортивної школи та його підлеглими, але несправедливість тут таки панує.

Усі діти мають рівні права щодо вибору в якій секції їм займатись. Наші діти обрали футбол і не уявляє свого життя без нього. Нам боляче спостерігати за тим, як руйнується мрія дітей. Адже коли звільняють одного тренера, щоб скоротити виплату заробітної платні – іншого не дадуть (справа не в пенсійному віці), а скоріш за все через деякий час скоротять й іншого. Тому наші діти залишаться без  надії, мрії і сподівання на краще.

Цим дітям на сьогодні 13-14 років, скажіть, будь ласка, чим вони будуть займатися у свій вільний час без тренувань та повноцінного навчання? Де ми будемо брати здорову націю для подальшого розвитку нашої країни, якщо самі руйнуємо те, що є?

Сподіваюсь, що ви вплинете на рішення Сергія Кольцова на користь нашого з вами майбутнього та залишите на посаді нашого тренера», - йдеться у зверненні батьків.

Нагадаємо, що до складу однієї з найбільших громад області входять місто Балта та села Бендзари, Андріяшівка, Борсуки, Білине, Акулинівка, Відрада, Петрівка, Харитинівка, Гольма, Кармалюківка, Євтодія, Зелений Гай, Козацьке, Коритне, Лісничівка, Мирони, Обжиле, Березівка, Оленівка, Мошняги, Семено-Карпівка, Пасат, Пасицели, Перейма, Перельоти, Немирівське, Плоске, Саражинка, Сінне, Ухожани, Волова, Крижовлин, Чернече. Тут мешкає близько 32 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення