online

22.02.2022 17:26

6

На Одещині визначили вартість харчування у школах і дитсадках

На Одещині виконком Роздільнянської міської ради визначився з вартістю харчування в навчальних закладах громади.

Зокрема, в рішенні з цього питання зазначається, що в поточному навчальному році вартість харчування дітей у закладах дошкільної освіти та дошкільних навчальних закладах для вікової групи 1-4 роки становить 39,20 грн.


З них 15,68 грн за рахунок коштів місцевого бюджету та 23,52 грн за рахунок батьківської плати.

Для вікової групи 4-6 років – 51,20 грн: 20,48 грн за рахунок коштів місцевого бюджету та 30,72 грн за рахунок батьківської плати.

Від плати за харчування у закладах дошкільної освіти та дошкільних навчальних закладах, а також у дошкільних групах закладів загальної середньої освіти звільняються діти пільгових категорій.

Для учнів 1-4 класів вартість харчування є такою – 18,60 грн за рахунок коштів місцевого бюджету та 12,40 грн за рахунок батьківської плати.

Для учнів пільгового контингенту 1-11 класів вартість харчування на рівні 31 грн бере на себе бюджет.

Для вихованців дошкільних груп при закладах загальної середньої освіти вартість харчування становитиме 52 грн: 31,20 грн за рахунок коштів місцевого бюджету та 20,80 грн за рахунок батьківської плати.

Нагадаємо, що до складу однієї з найбільших громад області входять м. Роздільна та села Єреміївка, Богнатове, Бринівка, Бурдівка, Веселе, Поташенкове, Шеметове, Бецилове, Желепове, Новоселівка, Старокостянтинівка, Буцинівка, Карпівка, Кузьменка, Міліардівка, Новодмитрівка, Виноградар, Будячки, Вакулівка, Новодмитрівка Друга, Миколаївка, Новоградениця, Перше Травня, Калантаївка, Андрієво-Іванове, Благодатне, Карпове, Олександрівка, Кам’янка, Антонівка, Володимирівка, Матишівка, Покровка, Кошари, Лозове, Новоукраїнка, Капаклієве, Петро-Евдокіївка, Понятівка, Балкове, Старостине, Бакалове, Велізарове, Надія, Новий Гребеник, Нові Чобручі, Парканці, Слобідка, Сухе, Шевченкове. Площа її території – 767 квадратних кілометрів, населення громади близько 52 тис осіб.

Також читайте:

Одеська ОДА закликала села бути готовими до закриття шкіл

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення