online

25.12.2022 14:05

19

На Одещині з 10 проєктів-переможців програми з відновлення України три дісталися одній громаді

На Одещині з 10 проєктів-переможців програми з відновлення України три дісталися Балтській територіальній громаді.

Про це йшлося днями на пленарному засіданні чергової сесії депутатів цієї громади. 


Зазначалося, що Балтська громада отримала шанс на реалізацію трьох проєктів в рамках програми з відновлення України. Гідний результат, враховуючи велику кількість учасників – більш як 80 заявок з усієї країни.

«Одещина має 10 проєктів-переможців, серед яких три – наші. Проєкти дуже вартісні, тому їх реалізація відбуватиметься спільними зусиллями», - зазначив лідер громади Сергій Мазур.  

Розглянули питання про передачу прав замовника, кінцевих бенефіціарів за проєктами, які фінансуються за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам та погодили з цього приводу зміни до бюджету.

Крім того, сесія внесла зміни та доповнення до структури та загальної чисельності працівників апарату міської ради.

Депутати детально опрацювали бюджет Балтської громади на 2023 рік, визнавши, що враховані соціальні стандарти в умовах воєнного стану, а бюджет збалансований і фінансово спроможний.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Балта та села Бендзари, Андріяшівка, Борсуки, Білине, Акулинівка, Відрада, Петрівка, Харитинівка, Гольма, Кармалюківка, Євтодія, Зелений Гай, Козацьке, Коритне, Лісничівка, Мирони, Обжиле, Березівка, Оленівка, Мошняги, Семено-Карпівка, Пасат, Пасицели, Перейма, Перельоти, Немирівське, Плоске, Саражинка, Сінне, Ухожани, Волова, Крижовлин, Чернече, в яких разом мешкає близько 32 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення