online

26.12.2022 22:32

29

На Одещині з чагарників активісти роблять парк

На Одещині з чагарників активісти роблять парк.

Про це повідомила Коноплянська територіальна громада Березівського району.


«Жителі села Ганно-Покровка вирішили облаштовувати комфорт та затишок старого парку, що розташований в центрі села. Ще донедавна - це було здичавіле, запущене та заросле чагарниками місце.

Згуртувавшись від малого до великого, вони щодня зустрічалися біля старого парку, щоб розчистити чагарники, повигрібати опале листя, зібрати та вивезти сміття, а на місці старих пошкоджених дерев, висадити молоді насадження. До придбання зелених насаджень доєдналося все село: на зібрані кошти були закуплені дубки, липа, ліщина та хвойні - всього 179 саджанців.

На разі, територія парку позначена огороджувальною стрічкою, але згодом тут планується встановити огорожу.

А ще на території оновленого парку громада планує облаштувати зону відпочинку, відкрити  алею Слави та встановити пам’ятний знак загиблим захисникам-землякам.

Батьки загиблого сина встановлять у парку дитячий майданчик. Так, у дитячому щебетанні та радості малечі, Сергій та Інна Петренки вирішили увічнити пам'ять про свого сина, Сергія Петренка.

Навесні громада села продовжить розпочате,  а поки збирають кошти на нові насадження», - повідомила сільрада.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять села Конопляне, Богунове, Люботаївка, Силівка, Тарасівка, Шерове, Козлове, Марціянове, Михайлопіль, Вовкове, Гудевичеве, Джугастрове, Новакове, Соколове, Калинівка, Ганно-Покровка, Крижанівка, Маркевичеве, Новоукраїнка, Катерино-Платонівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення