online

25.11.2022 18:54

10

На Одещині закликали жителів максимально економити воду

В Березівській громаді Одеської області закликали жителів максимально економити воду.

Про це мовиться у дописі голови громади Валерія Григораша в соціальних мережах.


«Триває робота з відновлення водопостачання в оселях мешканців громади. Комунальники підключають генератори до водонапірних насосів, де це необхідно та можливо. Ситуація під контролем, але закликаю максимально економити воду.

На території громади визначені Пункти Незламності, які розпочали свою роботу – в разі відсутності електроенергії понад 24 години.

У таких пунктах, не зважаючи на відключення електроенергії, передбачається наявність: тепла, води, освітлення, аптечки, живлення для мобільних телефонів, гаджетів, павербанків та ліхтарів.

Поступово відновлюється електропостачання. Енергетики 24/7 роблять все можливе для того, аби стабілізувати роботу в енергосистемі і у всіх було світло. Але першочергово електрика відновлюється на важливих об`єктах життєзабезпечення населення – лікарні, зв’язок тощо.

Не панікуймо, працівники критичної інфраструктури роблять все можливе для усунення наслідків ракетного терору. Усі ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв. Дякую всім, хто працює заради нашої перемоги», - зазначив В. Григораш. Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Березівка та села Вікторівка, Роздол, Ланове, Гуляївка, Мар’янівка, Одрадна Балка, Сахарове, Демидове, Златоустове, Софіївка, Михайлівка, Котовка, Юркове, Михайло-Олександрівка, Веселинівка, Степанівка, Танівка, Донська Балка, Донське, Карнагорове, Косівка, Червоне, Чорногірка, Яснопілля, Кудрявка, Новогригорівка.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення