online

30.08.2022 14:13

12

На Одещині завершився літній сезон «клубу вихідного дня»

У Подільській громаді Одеської області фінішував літній сезон «Клубу вихідного дня». 

Про це повідомила міська рада.


«В останню неділю літньої пори найменші жителі міста відпочивали та набиралися сил перед початком навчального року. Багато щастя в дитячих очах було видно неозброєним оком, адже все абсолютно додавало настрою нашій малечі: повітряні культури, морозиво, розваги, інтерактивні ігри, танці від танцювального колективу «Фантазія», прикраси від юних майстринь, майстер-класи тощо.

Дякуємо усім, що були з нами протягом усього літа, відпочивали, тішилися. Це літо було складним та все ж таки стало незабутнім для всіх нас! Мріємо, віримо і знаємо, що обов'язково зустрінемося у новому сезоні! Все буде Україна!», - йдеться у повідомленні органу місцевого самоврядування.

Зазначимо, що працівники рятувальної служби міста проводять різноманітні види інформаційно-роз'яснювальної роботи, зокрема, взяли участь у батьківських зборах одного з дитячих садочків громади.

Рятувальники пояснювали батькам та співробітникам садочку як слід реагувати на сигнали "повітряної тривоги" та закликали не ігнорувати сповіщення про небезпеку.

Окремо співробітники ДСНС проводяться заняття з педагогами навчальних закладів щодо алгоритму дій педагога при оголошенні сигналів тривоги.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення