online

30.08.2022 20:19

13

На Одещині жителі ОТГ за один день зібрали 65 тис грн на авто для ЗСУ

На Одещині жителі Арцизької громади за один день зібрали 65 тис грн на авто для ЗСУ.

Про це повідомив лідер цієї ОТГ Сергій Парпуланський.


«Саме  з такими результатами завершили потужну благодійну акцію «Авто від громади для ЗСУ», яка проходила днями в усіх населених пунктах нашої громади.

Незважаючи на фінансові складнощі, мешканці та гості нашої громади підтримали акцію, і за один день нам вдалося зібрати 65 000 грн для наших захисників.

Дякую кожному, хто долучився до акції та зробив благодійний внесок.

Окремий респект нашим організаторам, старостам, спортсменам, освітянам, діячам культури, волонтерам, комунальникам, підприємцям, медпрацівникам, правоохоронцям, активній молоді громади за ідею, сміливість і організацію.

Усі кошти наразі передані раді підприємців Арцизької громади. Та, на жаль, їх не вистачає для придбання автівки. Автомобіль марки Mitsubishi L 200 коштує приблизно 12-13 тис доларів, тому ми проводжуємо збір.

Далі визначимо пункти додаткового збору коштів та повідомимо про місця  їх розташування», - йдеться у дописі С. Парпуланського в соцмережах.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Арциз та села Виноградівка, Главані, Делень, Задунаївка, Кам'янське, Надеждівка, Нова Іванівка, Новоселівка, Новохолмське, Плоцьк, Прямобалка, Холмське.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення