online

15.12.2022 10:13

91

На Одещині змінився начальник райвідділу поліції

На Одещині змінився начальник райвідділу поліції.

14 грудня відбулося представлення нового очільника Березівського відділу поліції. У заході взяли участь представники місцевої влади, керівництво районної та обласної поліції, правоохоронці усіх поліцейських відділів у цьому районі.


Новим керівником Березівського відділу поліції призначили полковника поліції Миколу Лугового. Він народився у 1973 році, уродженець Чернівецької області. Має вищу освіту, в органах внутрішніх справ – з 2002 року. До призначення у Березівку працював у правоохоронних органах Львівщини, зокрема, очолював Дрогобицький міський відділ та Стрийське районне управління поліції.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області, полковник поліції Олександр Хутняк охарактеризував внесок попереднього начальника районного відділу поліції Олександра Суржика. За рік роботи під керівництвом Суржика правоохоронцям Березівщини вдалося підтримувати правопорядок на належному рівні на території усіх громад району в умовах війни.

Нагадаємо, що до складу Березівського району входять 16 громад: Березівська міська, Іванівська, Миколаївська, Раухівська, Ширяївська селищні, Андрієво-Іванівська, Великобуялицька, Знам'янська, Коноплянська, Курісовська, Новокальчевська, Петровірівська, Розквітівська, Старомаяківська, Стрюківська, Чогодарівська сільські.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення