online

29.07.2022 07:39

65

На польсько-українському кордоні міська лікарня Одещини отримала нове авто

На польсько-українському кордоні представники Балтської багатопрофільної міська лікарня в Одеській області отримала нове авто «швидкої допомоги».

Про це повідомив у соцмережах Балтський міський голова Сергій Мазур.


Зазначається, що тут днями відбулася чергова передача подарунків для жителів цієї громади, насамперед для місцевої лікарні, які отримав директор медичного закладу Роман Кацмаза.

Зокрема, команда галузі охорони здоров'я Домбровського повіту Малопольського воєводства передала ще однин необхідний автомобіль  «швидкої допомоги», який поїде до Балтської багатопрофільної міської лікарні.

Разом з автомобілем команді з Одещини польські друзі передали генератор, придбаний колективом школи. Також були передані продукти харчування, медичні засоби, перев'язувальні матеріали тощо.

Варто зазначити, що в м. Балта у міському парку відбувся патріотичний захід, який об’єднав цивільних і військових. Жителі громади мали нагоду побачити зброю, транспорт наших захисників, скуштувати смачну кашу із польової кухні, поспілкуватися, сфотографуватися з представниками територіальної оборони.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення