online

19.01.2023 20:37   Життя громад

211

На Водохреще місто зібралося на площі, у селах пішли до водойм Одещини

Водохреще в м. Подільськ Одеської області

В Одеській області на Водохреще місто зібралося на площі, натомість у селах люди пішли до водойм.

Зокрема, Подільська районна військова адміністрація повідомляє, що у центрі м. Подільськ на Привокзальній площі відбулося богослужіння та чин Великого освячення води до дня Водохреще. На заході були присутні керівники та представники Куяльницької, Піщанської, Окнянської, Подільської територіальних громад, Подільської районної ради, служби ДСНС, поліції, військові, жителі та гості міста.


Чин Великого освячення води очолив військовий капелан Подільського прикордонного загону Михайло Базилько.

Спільну молитву за Україну звершили представники духовенства ПЦУ та всі присутні.

За повідомленням жительки села Єреміївка Євгенії Іллящук, жителі місцевого старостинського округу зустрілися біля місцевої річки. 

«Громада вдячна  настоятелю  храму о. Ростиславу , який провів обряд освячення  річки», - зазначила Є. Іллящук.

Натомість голова Лиманської сільради Білгород-Дністровського району Василь Резніченко зі словами, - «нехай свята вода принесе в нашу Україну перемогу, мир, спокій», власним прикладом повів жителів громади до Хрещенської купелі (на фото).

Варто зазначити, що 19 січня у посиленому режимі несли службу співробітники районних управлінь державної служби з надзвичайних ситуацій.

«Щоб запобігти надзвичайним ситуація під час обряду, наші рятувальники чергували на спеціальних постах», - зазначили у Подільському підрозділі ДСНС.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення