online

20.10.2024 15:57   Спорт

486

На всеукраїнському турнірі з футзалу серед ветеранів віком 60+ срібло вибороли майстри сільського футболу Одещини

Срібні призери Кубка України футболісти з Кодими

Другими стали майстри футболу з Кодими

У місті Берегове Закарпатської області упродовж 15-19 жовтня відбувся турнір з футзалу на Кубок Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», в якому брали участь майстри сільського футболу України віком 55+ та 60+.

У цих змаганнях взяли участь 27 команд з 14 областей України, загалом 273 ветерани футболу.

За повідомленням голови обласної організації всеукраїнського товариства сільського спорту Тетяни Федоренкової, серед команд віком 60 років і більше «срібні» нагороди вибороли майстри футболу з Кодими Подільського району Одеської області. Чемпіонами в цій віковій категорії стали представники Полтавської області.

Команда ветеранів з Кодими на цьому турнірі виступила у такому складі: Передерко Микола, Олійник Іван, Волошин Анатолій, Мінько Євген, Вагнер Геннадій, Булигін Роман та граючий тренер і капітан Єлькін Сергій, який став кращим бомбардиром команди зі шістьма голами.

Раніше повідомлялося, що в селі Маяки 19 жовтня відбувся фінал Кубку голови Одеської обласної державної адміністрації, в якому господарі приймали команду із села Саф’яни Ізмаїльського району. У вирішальній грі турніру гості поступилися з рахунком 1:2 суперникам з с. Маяки Одеського району. Гравців обох команд фіналу Олег Кіпер нагородив м’ячами і футбольною формою, грамотами і медалями.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:

На Одещині вшанували пам’ять будівничого ринку «7 км» та найкращої громади регіону

На Одещині селищна рада виграла грант Уряду Великої Британії: «Жінки. Мир. Безпека: діємо разом»